Víte, proč Paroubek nejí prasata?
Odmítá kanibalismus.
-
+


25. 12. 2011
Umřela takhle Hillary Clintonová, a jen Bůh ví proč, dostala se do nebe. Přišel k ní svatý Petr a říká: „Hillary, vím, že tam dole jsi byla někdo, ale tady jsi jen další člověk z mnoha. Protože mám teď velký fofr, posaď se zatím tady, já ještě vyřídím rozdělané věci.”
Hillary se posadila a začala si prohlížet své okolí. Všimla si obrovité zdi, která se táhla na obě strany, kam až oko dohlédlo. A ta zeď byla doslova pokrytá spoustou hodin. Čas od času některé z nich poskočily o 15 minut dopředu. Když se Svatý Petr vrátil, Hillary se ho ptá, co ty hodiny znamenají.
„Každý ženatý muž na zemi tady má jedny hodiny.”
„A co znamená, když se posunou o 15 minut?”
„No, to znamená, že se ten muž, který k těmhle hodinám patří, právě dopustil nevěry.”
„A jsou tady i hodiny mého muže?”
„Ale ne, ty má Bůh na stole v kanceláři místo ventilátoru.”
-
+


15. 12. 2011
Jaký je rozdíl mezi Rathem a kalkulačkou?
Rath má o čtyři funkce víc, ale žádnou paměť.
-
+


25. 12. 2011
Potkají se dva Češi: „Víte, že se už vyřešil problém s přeplněnými věznicemi?”
„Ne, a jak?”
„Zloději teď sedí na Úřadě vlády.”
-
+


15. 12. 2011
Přijede Českej politik k zahraničnímu a kouká na tu obří vilu a na ty super auta a ptá se ho jak to že seš tak bohatej a ten zahraniční politik ho vzal k dálnici a říká vidíš tu dálnici je o metr kratší. Za půl roku přijede zahraniční politik k českýmu a má toho dvakrát víc než on a ptá se ho jak to že toho máš tolik tak českej politik ho vezme na pole a říká vídíš tu dálnici ne nevidim.
-
+


28. 2. 2014
Co je to 365krát nula?
Politik na každý den.
-
+


15. 12. 2011
Na nebeské bráně někdo klepe a Petr otevře. Tam stojí chlapík a říká: „Chci do nebe, jsem Einstein.”
Petr na to: „To může říct každý, dokaž.”
Einstein načmárá na papír teorii relativity. Druhý, Picasso taky musí dokázat - namalováním obrazu. Třetí říká: „Já jsem George W. Bush.”
Petr: „Tak to dokaž, stejně jako Picasso a Einstein.”
George na to: „A kdo je Picasso nebo Einstein?”
Petr: „Vítám tě, Georgi, pojď dovnitř!”
-
+


25. 12. 2011
Dva povedení mladíci postávají na ulici a jde kolem nich senátor.
„Chceš vidět, jak se bude ostošest hrabat v popelnici jako nějakej bezdomovec, Řepáku?” protahuje jeden.
„Tě péro, Joudo.”
„Fajn, nakoukni do popelnice a až půjde kolem, nahlas si povzdechni: Tak tu pětitisícovku už nenajdu! a jdi pryč...”
-
+


25. 12. 2011
V komunistické straně si říkají „soudruhu”...
V sociální demokracii „příteli”...
Lidovci si říkají „bratře”...
A víte, jak se oslovují v ODS?
„Kmotře.”
-
+


15. 12. 2011
Kdy jsou si politici s občany rovni?
Jedině na toaletách, tam mají také holou prdel!
-
+


25. 12. 2011